Procházet

+420 608 190 540 Po - Pá (8:00 - 16:00)

+420 608 190 540 Po - Pá (8:00 - 16:00)

LipoCellTech™ - patentovaná technologie v souladu s přírodu

LipoCellTech™ - patentovaná technologie v souladu s přírodu

LipoCellTech™ je společnost, která se pyšní vývinem zatím nejlepší suché formy liposomálních doplňků. Věnovali mnoho let výzkumu, aby dosáhli u produktů maximální stupeň absorpce. Ve srovnání s běžnými suplementy, liposomální doplňky se vstřebávají tělem až 20 krát lépe. Jaké jsou benefity těchto doplňků se dozvíte níže v článku.

Běžné doplňky stravy se vstřebávají do těla jen v omezené míře, což znamená, že mají omezený účinek. Mnoho vitamínů a minerálů v doplňcích jsou tělem špatně absorbované. Proces výroby LipoCellTech™ se liší od jiných procesů výroby doplňků do té míry, že vstřebávání živin do těla je mnohem vyšší. Kromě toho způsob uchovává účinnou látku neporušenou.

Technologie v souladu s přírodou

LipoCellTech™ se rozhodli jít cestou absolutního respektu k přírodě. Proces výroby nevyužívá chemikálie, vysoký tlak ani extrémní teplo, na zachování neporušené aktivní složky. To znamená, že liposomální produkty jsou 100% přírodní a jsou téměř úplně absorbovány do těla. Čištění výrobních strojů se vykonává výhradně s organickými čistícími prostředky. Výsledkem jsou produkty pro tělo přirozené, čisté, bez zápachu a pachuti.

Nanočástice s důležitým posláním

Co je přesně liposomální molekula? Pojďme si to trochu přiblížit. Představte si liposom, jako kulovitý transportér (složený z dvojité vrstvy fosfolipidů), který by měl přenášet nějaký lék anebo vitamín přes trávící trakt do buněk. Vnější vrstva liposomu chrání obsah liposomu před žaludečními šťávami, jaterními enzymy a střevem. Díky přírodním lipidům jsou vitamíny chráněny během jejich cesty přes žaludek a střevní trakt.

Poté co je aktivní látka dopravena v neporušeném stavu do cíle, liposomální obal se rozloží a je využitý jako stavební komponenta naším tělem pro mozek, játra, buňky. Složení LipoCellTech™ liposomu je identické s látkami vznikajícími v našem těle a pro tělo velmi efektivně využitelné.

Jaké jsou hlavní benefity LipoCellTech™ ?

 • Tuková vrstva chrání vitamín C před rozpuštěním nebo zničením během průchodu trávicím traktem, kde na něj mohou působit trávicí šťávy
 • Vnější vrstva liposomu má stejnou strukturu jako membrána buňky, tedy může jednoduše proniknout a uvolnit vitamín C přímo do buňky, kde má vykonávat své hlavní funkce a maximálně tak čerpat všechny jeho benefity
 • Potom, co liposom uvolní vitamín, jsou jeho částice využity naším tělem pro stavbu jiných molekul
 • Čistá přírodní látka s dlouhou trvanlivostí, bez konzervantů, chemikálií, bez použití vysokého tepla nebo tlaku

    0 komentářů

   Zanechat komentář

   Upozorňujeme, že komentáře musí být schváleny před jejich zveřejněním.