Procházet
Nákupní košík
K dopravě zdarma zbývá nakoupit za 1 600 Kč k zaplacení pro dopravu ZDARMA

+420 608 190 540 Po - Pá (8:00 - 16:00)

+420 608 190 540 Po - Pá (8:00 - 16:00)

Podcast #14 - Jednoduchá receptura, ale mimořádná antioxidační síla - takový je náš nový produkt ProLife

Podcast #14 - Jednoduchá receptura, ale mimořádná antioxidační síla - takový je náš nový produkt ProLife

 Naše nová a dlouho očekávaná novinka ProLife je tak jedinečná, že jsme ji věnovali celý díl podcastu. V čem je ale tento produkt výjimečný? Jde o velmi jednoduchou recepturu, složenou pouze ze dvou složek, kde právě tyto látky v sobě skrývají obrovskou sílu. Jedná se o bio Astaxanthin a přírodní vitamín E (směs tokoferolů a tokotrienolů), které patří mezi nejsilnější antioxidanty a v naší stravě jsou obsaženy jen minimálně.

Proč jsme vsadili právě na sílu jedněch z nejsilnějších antioxidantů? Antioxidanty jsou nejlepšími spojenci v boji proti všudypřítomným volným radikálům a oxidačnímu stresu, které naše tělo vystavují zvýšenému nebezpečí. Bývají totiž příčinou různých zdravotních problémů i řady civilizačních chorob. 

Jak vzniká oxidační stres a co způsobuje? Na jakém principu fungují antioxidanty? Co je Astaxanthin? Z čeho získáváme přírodní vitamín E a proč nejsou syntetické formy účinné? 

Tento díl podcastu by si měl poslechnout každý, kdo se zajímá o téma anti-agingu a dlouhověkosti a kdo by se rád dozvěděl o způsobu jak účinně předcházet oxidativnímu stresu.

 

Všechny díly můžete sledovat na Youtube, Spotify nebo Apple podcast

 

Podcast naleznete také na našem YouTube kanálu.0 komentářů

Zanechat komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být schváleny před jejich zveřejněním.