Procházet
Nákupní košík
K dopravě zdarma zbývá nakoupit za 1 200 Kč

+420 608 190 540 Po - Pá (8:00 - 16:00)

+420 608 190 540 Po - Pá (8:00 - 16:00)

Člověk na prvním místě. Udržitelně. Dlouhodobě.

Současná moderní doba nám do cesty staví mnoho překážek a jsme vystaveni neustálému stresu. Naše fyzické i psychické Já je podrobeno zatěžkávací zkoušce. Mnoho lidí se snaží vyvážit svůj životní styl a často zanedbávají pohodu na obou těchto úrovních. Na výběr je mnoho doporučení a postupů na to, abyste se cítili lépe. Některá jsou složitější, jiná naopak podezřele snadná, drahá nebo levná, moderní nebo tradiční. Čemu věřit? Která jsou vhodná pro mě? A kde začít? 

My jsme se rozhodli vybrat ta nejlepší možná řešení, založená na datech a vědě. Na základě prokázaných znalostí lidské fyziologie a psychologie víme, že holistický přístup k lidskému zdraví je jedinou cestou ke zdravějšímu a vyváženému životnímu stylu. Výsledkem je komplexní portfolio doplňků stravy, vyrobených z těch nejkvalitnějších ingrediencí. 

Lidské zaměření

Lidské zaměření

Lidské zdraví stavíme na první místo, je středem naší práce, myšlení a přístupu. Všechny produkty vytváříme a vyvíjíme s ohledem na potřeby každého jedince žijícího v současné době.

Láska na první pokus

Výběrem produktu to u nás rozhodně nekončí. Víme, že je důležité společně s ním poskytnout všechny informace,inspiraci a znalosti, které zákazníkům pomohou porozumět a rozhodnout se pro správnou cestu k plnohodnotnému a dlouhému život.

Láska na první pokus
Důvěryhodný partner

Důvěryhodný partner

Při vývoji a výrobě nám záleží na každém detailu. Všechny vztahy, které budujeme, jsou důležité. Vybíráme to nejlepší pro Vás. Jsme průvodci světem doplňků.

Inspirující vizionáři

Tvoříme komunitu, která otevřeně sdílí zkušenosti a znalosti o lidském zdraví. Jsme dynamický a povzbuzující tým, jehož cílem je vzdělávat, inspirovat a zdokonalovat nejen naše produkty, ale také sami sebe.

Inspirující vizionáři
LCA analýza

LCA analýza

V roce 2020 získala firma Trime s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha – pól růstu ČR a čerpanou přes 4. výzvu Pražský voucher na inovační projekty (reg. č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_025/0000605). Podpora byla mířena na účast firmy Vysoká škola chemicko-technologická na projektu vypracování LCA modelu balení doplňků stravy v Praze za účelem minimalizace ekologické stopy. Očekávaným výstupem je LCA analýza. Projekt CO2 stopa technologie balení a výroby doplňků stravy spolufinancován Evropskou unií.