Procházet
Nákupní košík
K dopravě zdarma zbývá nakoupit za 1 600 Kč k zaplacení pro dopravu ZDARMA

+420 910 920 516 Po - Pá (13:00 - 16:00)

+420 910 920 516 Po - Pá (9:00 - 17:00)

Vážení zákazníci,

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost produktů uvedených níže. Dle opatření SZPI musíme zastavit výrobu a prodej těchto produktů.

  • Vitamín K2 kapsle
  • Zinek chelát + měď
  • Multivitamin Daily F20

Proč?
Vyvíjíme doplňky stravy nejvyšší kvality, které se svým složením budou co nejvíce přibližovat přírodě. V našich produktech proto nepoužíváme žádná, byť schválená, syntetická aditiva. Čistota Trime výrobků je pro nás zásadní. V současné evropské dodavatelské a byrokratické situaci však došlo ke komplikaci se zcela nezávadnou složkou přírodního původu, kterou je možné používat pro potraviny. My ji využíváme jako náhradu za „umělá“ aditiva. Tato látka je aktuálně ve schvalovacím procesu a musíme tedy počkat, než bude legislativně zařazena mezi aditiva. Konkrétně se jedná o suroviny s obchodním názvem Nu-Mag® (směs rýžového extaktu) a Nu-Flow® (rýžová vláknina). 

Z toho důvodu jsme bohužel nuceni ve výše uvedených produktech nahradit použité látky přírodního původu jinými ingrediencemi. Pracujeme nyní na receptuře, která tento výpadek nahradí a zároveň bude splňovat nejpřísnější standardy, na kterých stojí naše filosofie. Produkty byly staženy z důvodu, že tyto suroviny nejsou schváleny v souladu s požadavky stanovenými v příloze nařízení (EU) č. 231/2012 přijatými podle čl. 14 nařízení (ES) č. 1388/2008 o potravinářských přídatných látkách. 

V případě že máte zájem o vrácení produktů s touto látkou, prosíme napište nám na info@trime.cz a naše zákaznická podpora s vámi vyřeší vrácení peněz.

Děkujeme za vaši přízeň a trpělivost. Situaci intenzivně řešíme a věříme, že výpadek nepotrvá dlouho.

Za celý Trime tým, Michal Kočí